Tel:

Fax:

WhatsApp:

E-mail:

Address:

03-6122202

03-6122280

054-9494458

law@bechar.co.il

רח' ז'בוטינסקי 33, מגדלי התאומים, ר"ג

טל':

פקס':

ווצאפ:

דוא"ל:

כתובת:

חדשות

חדשות

חדשות משפטיות - משרד עורכי דין


בעמוד זה תוכלו לקרוא הודעות חדשותיות של משרד עורכי דין בכר ולהתעדכן בפסקי דין החלטות ושאר אירועים משפטיים אשר בהם מעורב המשרד. בשל מגבלות האינטרנט, הידיעות המופיעות בעמוד זה הינן מדגמיות בלבד לצורך הדוגמא.

      
11.12.11  - חברת הביטוח של המעביד תשלם לנפגע תאונת עבודה פיצוי בגובה 50,000 ש"ח בגין פגיעה באצבע – סכום הפיצוי ישולם לנפגע במסגרת הליך פשרה, אליו הגיעו הצדדים לאחר משא ומתן שנערך ביניהם בטרם הוגשה תביעה לביהמ"ש. לנפגע, אשר יוצג בהליך זה כמו גם בהליך מול ביטוח לאומי, ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, נקבעה נכות בשיעור של 5% לצמיתות. סכום הפיצוי הנ"ל הינו בנוסף לסכומים שקיבל הנפגע במסגרת תביעתו מול הביטוח לאומי.
 
27.12.11  - רק לאחר מאבק ממושך ועיקש עם הועדות הרפואיות במסגרת המוסד לביטוח לאומי, קיבלתי את הנכות המגיעה לי לצורך פטור ממס הכנסה – במסגרת ערעור על החלטת הועדה הרפואית של ביטוח לאומי, נקבעה למערער 90% נכות לצמיתות. על פי החוק, אדם הסובל מנכות בשיעור של 90% למעלה, זכאי לקבל פטור מלא מתשלום מס הכנסה. הליך הערעור נוהל על ידי עו"ד תומר בכר. מאחר ונקבע כי הנכות החלה מלפני שנתיים וחצי, יקבל הנכה גם החזרי מס למשך שנתיים וחצי אחורה (רטרואקטיבית).
  
4.1.12     - קופת חולים תשלם פיצוי בסך 650,000 ₪ בעקבות רשלנות רפואית במעקב היריון את הפיצוי יקבלו הורים לתינוקת שנולדה עם מום לבבי קשה מסוג AV CANAL ותסמונת דאון, אשר נפטרה בעקבות נכותה הקשה בגיל חצי שנה. ההורים, אשר יוצגו בעניין זה ע"י עורך דין תומר בכר, טענו בתביעתם כי אילו היו מאבחנים את המומים הקשים מהם סבלה ילדתם בשלב מוקדם יותר במהלך ההיריון, והיו מודיעים להם על הסיכונים בלידת תינוק עם נכות קשה שכזו, הם היו מפסיקים את ההיריון ובכך מונעים את סבלה של הילדה לאחר לידתה.
 
15.1.12   - מחלת אסטמה הוכרה כמחלת מקצוע אצל עובדת ניקיון בבית חולים ממשלתי – לאחר שתביעתה של הנפגעת נדחתה על ידי ביטוח לאומי בטענה שאין קשר בין תנאי עבודתה של הנפגעת ובין מחלת האסטמה שממנה היא סובלת, נדרש בית הדין לעבודה לדון בנושא במסגרת ערעור אשר הוגש על ידי משרד עורכי דין תומר בכר אשר מייצג את הנפגעת. בפסק דין שניתן לאחרונה ע"י ביה"ד נקבע כי קיים קשר סיבתי בין אופי עבודתה של הנפגעת והיחשפותה לריחות חזקים של חומרי ניקוי כגון אקונומיקה ובין מחלת אסטמה שהתפתחה בגופה ולפיכך הוכרה הנפגעת כמי שסובלת ממחלת מקצוע (אסטמה תעסוקתית).
   
26.1.12   - קשישה בת 86 המתגוררת בבית אבות תפוצה בסך של 55,000 ₪ לאחר שמעדה ונפלה בבית האבות בו היא מתגוררת – התאונה התרחשה כאשר בעת הירידה במדרגות נדחפה הקשישה בטעות ע"י אחת הדיירות האחרות וכתוצאה מכך מעדה, נפלה בחוזקה על הקרקע ונחבלה בכל חלקי גופה. במסגרת התביעה טענה הנפגעת על ידי עורכי דינה ממשרד עו"ד תומר בכר, כי סביר להניח שאם בית האבות היה מדביק על גבי המדרגות פסים המונעים החלקה, התאונה היתה נמנעת ואכן בסופו של דבר שילמה חב' הביטוח שמבטחת את בית האבות לנפגעת את הפיצוי שהגיע לה בהתאם לנזקיה.
 
8.2.12    - פיצוי בסך 63,500 ₪, ישולם ע"י חברת הביטוח "הפול", בעקבות פציעה בתאונת אופנוע נפגע, אשר יוצג בהליך זה על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, יקבל את הפיצוי הנ"ל לאחר שנגרם לו שבר ביד, אולם למרבה השמחה השבר התאחה כראוי ובסופו של דבר הנפגע לא נותר סובל מנכות כלשהי או ממגבלה בתנועות היד.
 
26.2.12  - חברת הביטוח של בית החולים תשלם פיצוי לנפגעת רשלנות רפואית בלידה בגין שיתוק ERB (שיתוק ארב) ממנו היא סובלת – הפיצוי אותו תקבל הנפגעת ישולם לה במסגרת הסדר פשרה אליו הגיעו הצדדים. מפאת סעיף סודיות בהסכם הפשרה, לא ניתן לחשוף פרטים נוספים אודות סכום הפיצוי וכו'. התובעת יוצגה בהליך על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, אשר ניהל את המשא ומתן עם חברת הביטוח, לקבלת הפיצוי האמור.
 
15.4.12  - טיפול רפואי רשלני שקיבלתי לאחר שילדתי את ביתי גרם לי לעקרות – כך עולה מכתב התביעה שהוגש לאחרונה ע"י משרד עורכי דין תומר בכר. הטענות בכתב התביעה נתמכות בחוות דעת רפואית של רופא מומחה בכיר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, אשר קובעת באופן חד משמעי כי בעקבות רשלנות רפואית התפתחו ברחמה של התובעת הדבקויות תוך רחמיות ("תסמונת אשרמן"), אשר גרמו בסופו של דבר לכך שהתובעת אינה יכולה יותר ללדת. לאור מצבה הרפואי, הפיתרון היחיד האפשרי עבור התובעת להבאת ילדים לעולם, הינו שימוש בשירותי פונדקאות אשר עלותם רבה, ואשר עשויים להמשך זמן רב.
 
30.4.12  - 100% נכות לצמיתות נקבעו לאישה במסגרת ועדה רפואית לפי החוק לפיצוי נפגעי הגזזת - התביעה, אשר נוהלה ע"י עורך דין תומר בכר, הוגשה לאחר שהאישה אובחנה כסובלת מגידול ממאיר בראשה בעקבות טיפולים בהקרנות שעברה בשנות ה-50 כנגד מחלת הגזזת. במסגרת התביעה הוכח כי האישה אכן עברה את הטיפולים בהקרנות וכי קיים קשר סיבתי בין הנזקים הרפואיים שנגרמו לה ובין אותם טיפולים בהקרנות שעברה בילדותה. לאור ההחלטה הנ"ל קיבלה האישה פיצוי בגובה של למעלה מ-200,000 ₪ ובנוסף היא תקבל כל חודש קצבה בסך של כ-2,000 ₪ לכל ימי חייה וזאת בנוסף לקצבת נכות כללית אותה היא מקבלת במסגרת ביטוח לאומי.
 
29.5.12   - חברת הביטוח "הפול" תשלם פיצוי בסך 35,000 ₪ בגלל שבר בקרסול – הסכום הנ"ל ישולם לנפגע בעקבות תאונת אופנוע, זאת למרות שהשבר בקרסול התאחה באופן מלא כעבור זמן קצר ובסופו של דבר לא נותרה לו כל נכות או מגבלה. הנפגע יוצג בהליך זה לאורך כל הדבר על-ידי משרד עורכי דין תומר בכר, אשר ניהול עבורו את המשא ומתן ואת הסכם הפשרה.
 
12.5.12   - עובד אשר חלה בסרטן ריאות בעקבות תנאי עבודתו הוכר על ידי ביטוח לאומי כנפגע בעבודה – המוסד לביטוח לאומי הכיר בתביעה שהגיש צבעי, אשר עבד משך מספר שנים עם חשיפה לחומרים מסרטנים ונקבע כי הוא נפגע בעבודה (מחלת מקצוע). ועדה רפואית שבדקה את הנפגע קבעה את שיעור נכותו בשיעור של 72% לצמיתות, זאת לאחר שנאלץ לעבור ניתוח לכריתית אונה של ריאתו. בעקבות נכותו יקבל הנפגע למשך כל ימי חייו קצבה חודשית בגובה של למעלה מ-4,000 ₪ וכן הטבות נוספות במסגרת ביטוח לאומי. את העובד ייצג לאורך כל הליך התביעה עורך דין תומר בכר.
 
10.6.12   - צעירה הסובלת מאנדומטריוזיס תקבל קצבת נכות כללית מלאה מן הביטוח הלאומי – הצעירה, בשנות ה-30 לחייה, סובלת מאנדומטריוזיס קשה. לאחר שהמוסד לביטוח לאומי סירב להכיר בנכותה, אשר אינה מאפשרת לה לעבוד, ודחה את תביעתה לקבלת קצבת נכות כללית, הגיש משרד עורכי דין תומר בכר עבור הצעירה ערעור במסגרתו ועדה רפואית לערערים הפכה את ההחלטה הקודמת וקבעה לצעירה אי כושר עבודה מלא. בהתאם לכך אושרה לתובעת קצבת נכות מלאה מן הביטוח הלאומי בגובה של כ-2,300 ₪ לחודש למשך כל חייה.
 
26.6.12   - ילדה בכיתה ו' תפוצה בסך של כ-40,000 ₪ מחברת הביטוח במסגרת פוליסת תאונות אישיות לתלמידים בגין פגיעה בעינה – הילדה, אשר חלון זכוכית התנפץ מעליה ורסיס זכוכית קטן חדר לעינה, תפוצה על ידי חברת הביטוח, זאת לאחר שהוכח כי נותרה בנכות בעקבות התאונה. גובה הפיצוי קבוע מראש בפוליסת הביטוח והוא תלוי בגובה הנכות שהוכחה. פיצוי זה הינו בנוסף לסכום הפיצוי אשר אמורה הילדה לקבל במסגרת תביעת נזיקין כנגד הגורם לתאונה. את הילדה יצג ומייצג לאורך כל ההליך משרד עורכי דין תומר בכר.
 
23.7.12   - לבית המשפט הוגשה תביעה בגין תאונת עבודה שנגרמה עקב החלקה במדרגות ללא מעקה במקום העבודה – התובע עבד במסגרת סופר מרקט, אשר בכניסה אליו היו מדרגות חסרות מעקה. באחד הימים, בסיום יום עבודתו, ירד התובע במדרגות, נפל בחוזקה ושבר את הקרסול. בתחילה הוכר התובע כנפגע בעבודה על-ידי המוסד לביטוח לאומי ונפסקו לו 27% נכות לצמיתות. כעת, בהתאם לכך, הגיש משרד עורכי דין בכר אשר מייצג את התובע, תביעה נזיקית כנגד הסופר-מרקט, אשר מתנהלת בימים אלו בבית המשפט.
  
29.8.12   - נער בתיכון יקבל מקרנית פיצוי בסך של 74,000 ₪ בגין תאונת דרכים שעבר – הנער נפגע בתאונת דרכים כאשר בעת שנסע על אופניו, נהגת רכב שחנתה בצד הדרך, פתחה בפתאומיות את הדלת וכתוצאה מכך פגעה בנער. הנהגת הפוגעת נמלטה בטרם נלקחו פרטיה, ולאחר מכן, לא ניתן היה לאתרה. הנער יוצג לאורך כל ההליך על-ידי משרד עורכי דין תומר בכר, אשר הגיש בגין התאונה תביעה כנגד "קרנית" ובמסגרת ההליך המשפטי, נקבע כי נותר בנכות קלה ביותר בגובה 5% באצבעו בעקבות התאונה. 
 
12.9.12    - צעירה כבת 30 הפכה לעקרה בעקבות רשלנות רפואית בלידה – כך נטען בכתב התביעה אשר הוגש השבוע לבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות משרד עורכי דין תומר בכר. על פי כתב התביעה, אליו צורפה גם חוות דעת רפואית מטעם מומחה רפואי בכיר בתחום הגניקולוגיה והמיילדות, כתוצאה מרשלנות רפואית של הצוות הרפואי בבית החולים לאחר הלידה, סובלת כיום הצעירה מתסמונת אשרמן ואינה יכולה להרות יותר וכתוצאה מכך, נאלצו היא ובן זוגה לפנות להליכי פונדקאות על מנת להרחיב את התא המשפחתי.
 
26.9.12    - בעקבות רשלנות רפואית נותרתי עם ראייה לקויה – כך עולה מכתב התביעה אשר הוגש על-ידי משרד עורכי דין תומר בכר לבית המשפט. מדובר בגבר צעיר, אשר נאלץ לעבור זריקת אווסטין בעינו, וכתוצאה מהחדרה לא תקינה של המחט לעין, נפגעה העדשה באופן בלתי ניתן לתיקון, ראייתו נפגעה לצמיתות. לכתב התביעה צורפה חוות דעת של מומחה בכיר בתחום רפואת העיניים, אשר קובע חד משמעית, כי הצוות הרפואי אשר טיפל בתובע במסגרת בית החולים נהג ברשלנות רפואית.
 
18.10.12 - פגיעה נפשית בעקבות רשלנות של המשטרה - תביעה לפיצויים הוגשה לבית המשפט בתל אביב השבוע, כנגד משטרת ישראל, בגין נזקים ונכות נפשית קשה ביותר שנגרמו לגבר צעיר, אשר נעצר בברוטאליות באמצע הרחוב בעקבות טעות בזיהוי, הושלך לתא מעצר, שם התעלמו כליל ממצבו הנפשי וצרכיו הרפואיים. הצעיר, אשר מיוצג על ידי משרד עורכי דין בכר, סובל כיום בעקבות רשלנות המשטרה ואלימות השוטרים, מסכיזופרניה, ובעיות נפשיות נוספות, אשר אינן מאפשרת לו לשוב ולתפקד בביתו או בעבודה והוא מטופל באופן קבוע במסגרת המרכז לבריאות הנפש. טרם הוגש כתב הגנה.
 
15.11.12 - ביטוח לאומי הכיר במותו של מנהל בכיר כתאונת עבודה - המנוח היה בעל תפקיד ניהולי בכיר באחת מהחברות הפיננסיות במשק. זמן קצר לאחר פגישת עבודה, בה הועלו חילוקי דעות בין המנוח לבכיר אחר בחברה, חש המנוח ברע, התמוטט ונפטר. מספר חודשים לאחר שנפטר פנתה אלמנתו למשרד עורכי דין תומר בכר ובאמצעותו הגישה תביעה לביטוח לאומי לתשלום גמלה לתלויים בנפגע עבודה. בהמשך הכיר המוסד לביטוח לאומי, במותו של המנוח כקשור לעבודתו ולפיכך, זכאית אלמנתו לקבלת גמלת תלויים בגובה 16,855 ₪ מידי חודש עד סוף חייה.
 
23.12.12 - צעיר דתי הותקף ע"י שוטרים באמצעות שוקר חשמלי מכיוון שלא הסכים לנסוע ברכב משטרתי ביום שבת - מאז מעשה התקיפה, התדרדר מצבו הנפשי והוא הובחן כמי שסובל מפגיעה נפשית קשה, פוסט טראומה (PTSD). מאז האירוע לא שב הנפגע למעגל העבודה ונוכח מצבו הנפשי הקשה, ביטוח לאומי קבע כי הינו סובל מאי כושר עבודה בשיעור 100%, ולפיכך אושרה לו קצבת נכות כללית חודשית בשיעורשל למעלה מ-3,000 ₪ ובימים אלה מוגשת תביעה נוספת בעניינו של הנפגע, להגדלת שיעור הקצבה בשל העובדה שהוא אב ל- 5 ילדים שהינם תלויים בו. הנפגע מיוצג על ידי משרד עורכי דין תומר בכר.
 
29.1.13   - בעקבות תאונת דרכים קשה הפכתי לנכה 100% לצמיתות - לבית המשפט הוגשה היום תביעה בגין נזקי גוף שנגרמו לנפגע תאונת דרכים קשה. בעקבות התאונה הפך התובע לסיעודי, הסובל בין היתר מדיכאון, ירידה קוגניטיבית ותפקודית קשה, בעיות שיווי משקל, מרותק לכסא גלגלים וזקוק לעזרה מלאה. את התביעה, הגיש עבור הנפגע עורך דין תומר בכר המייצג אותו ואת משפחתו. במסגרת התביעה הוגשה גם בקשה למינוי מומחה רפואי לצורך קביעת שיעור נכותו של הנפגע והקשר הסיבתי בין תאונת הדרכים ובין נזקיו הרבים.
 
10.2.13   - ילד שנפל ממרפסת ביתו ונפגע יפוצה על ידי חברת הביטוח המבטחת תלמידים בפוליסת "תאונות אישיות" (תאונות תלמידים) - הילד בן ה-13, הסובל בין היתר, מפיגור שכלי ובעיות נפשיות, יקבל פיצוי בסך של 45,198 ₪ בגין 10% נכות שנגרמו לו בעקבות התאונה ולאור שינוי לרעה בהתנהגותו. הילד, אשר היה מיוצג בהליך על ידי משרד עורכי דין תומר בכר, יקבל את הפיצוי אף על פי שהתאונה ארעה במסגרת פרטית ולא ארעה במסגרת בית הספר אלה במגרת ביתו הפרטי.
  
 3.3.13     - המוסד לביטוח לאומי הכיר בתביעתו של נפגע עבודה כתוצאה מחבלה בברכו במדרגות מקום עבודתו – התובע נפגע במהלך יום עבודתו מפינת מדרגות מתכת, וכתוצאה מכך, נגרם לו קרע במניסקוס אשר הצריך בהמשך גם התערבות ניתוחית. התובע הגיש למוסד לביטוח הלאומי תביעה להכרה בו כנפגע עבודה, אך תביעתו נדחתה. משכך, הגיע התובע למשרד עורכי דין בכר, אשר ייצג אותו בתביעתו בפני בית הדין לעבודה, ובסופו של דבר, התקבלה התביעה להכרה בו כנפגע עבודה.
      
27.3.13   - אדם אשר נפגע בפניו מקופת צדקה יקבל מחברת הביטוח פיצוי בסך של 30,000 ₪ - התובע, אשר פסע ברחובותיה של אחת מערי המרכז, בהם מוצבות קופות צדקה רבות, באופן רשלני המסכן את העוברים ושבים, נפגע בפניו עקב היתקלות באחת מקופות הצדקה הללו. בעקבות התאונה נגרמו לתובע חבלות בפנים. הנפגע אשר היה מיוצג ע"י משרד עורכי דין תומר בכר, הגיש תביעה כנגד הרשות המקומית. בסיום ההליך שילמה חברת הביטוח של העירייה את הפיצוי אשר נדרש עבור הנפגע כאמור לעיל.
 
 
 
 
 
 
 
 
נפגעת בעקבות רשלנות רפואית, תאונת עבודה או תאונת דרכים?
 
מגיע לך פיצוי כספי!
 
צור קשר עם משרד עורכי די בכר עוד היום, על מנת לברר את זכויותיך!
 
פגישה ראשונה ללא כל התחייבות!
 
012345678910
 • חדשות משפטיות 10
 • חדשות משפטיות 9
 • חדשות משפטיות 8
 • חדשות משפטיות 7
 • חדשות משפטיות 6
 • חדשות משפטיות 5
 • חדשות משפטיות 4
 • חדשות משפטיות 3
 • חדשות משפטיות 2
 • חדשות משפטיות 1
 • תביעות ופסקי דין - דוגמאות
 • 1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  • 1
  • 2
  • 3

  קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

  פרטי התקשרות: רח' ז'בוטינסקי 33, מגדלי התאומים, רמת גן. טל': 03-6122202 פקס: 03-6122280 דוא"ל: law@bechar.co.il
  יעוץ אישי

  צור קשר עכשיו!

  הגדל את סיכויי הצלחת תביעתך לפיצוי!
  מלא את פרטיך וקבל יעוץ משפטי אישי מיידי.