Tel:

Fax:

WhatsApp:

E-mail:

Address:

03-6122202

03-6122280

054-9494458

law@bechar.co.il

רח' ז'בוטינסקי 33, מגדלי התאומים, ר"ג

טל':

פקס':

ווצאפ:

דוא"ל:

כתובת:

מן העיתונות

מן העיתונות

מן העיתונות

קטעי עיתונות על משרד עורכי דין בכר

 

 

 

 • עובדים על טורים גבוהים
  מוסף רק בריאות, ידיעות אחרונות, 2/12/07
  "...במישור המשפטי, לחץ בעבודה מוכר היום כגורם אפשרי לאירוע לב במקום העבודה, אך רק כשמדובר בלחץ סביב אירוע חריג. "כשנגשים לתבוע הכרה באירוע לב כתאונת עבודה כתוצאה מלחץ, נדרש להוכיח שהיה אירוע חריג בעבודה סמוך לאותו אירוע לב", אומר עורך דין תומר בכר. "הכוונה היא לכל דבר שיכול היה לגרום לחץ נפשי לעובד, כמו פיטורים, ויכוח קולני עם עובדים אחרים או עם הבוס או פרויקט מסויים עם לוח זמנים צפוף..."

 

 • העירייה התרשלה? תתבעו
  גלובס, ענת כהן, 2/3/05
  "...עורך דין תומר בכר, מומחה דיני ביטוח ודיני נזיקין מרמת גן, מבהיר כי לא רק פגיעות שמותירות את הנחבל עם אחוזי נכות כלשהם מזכות ומאפשרות לו לקבל פיצוי כספי, אלא גם פגיעות ש'רק' גרמו לכאבים ולסבל..."

 

 • בעצב תלדי
  מוסף 7 ימים, ידיעות אחרונות, 1/7/05
  "...בחדרי הלידה באיכילוב טרגדיה רודפת טרגדיה. 'המוניטור לא היה תקין והבקשות לראות רופא נענו בשלילה', מספרת איילת, שילדה תינוק עם שיתוק מוחין...לאחרונה הגישה איילת תביעה לבית המשפט המחוזי נגד בית החולים, משרד הבריאות, מכבי שירותי בריאות וחברת הביטוח, בגין נזקי גוף ורשלנות רפואית. בתביעה, שהוגשה באמצעות עורך דין תומר בכר, דורשת איילת עבור בנה, היום בן ארבע, פיצוי של מליוני שקלים..."


 • כך מאחדים אחוזי נכות מעבודה
  גלובס, צרכנות פיננסית, ענת כהן, 20/1/05
  "...עורך דין תומר בכר: נפגעים לא מודעים לזכותם לאחד אחוזי נכות. הם מניחים שאם קיבלו פיצוי חד-פעמי בעבר הם מיצו את זכותם בביטוח לאומי, וזו טעות. על הנפגע למלא טופס ולפרט את הפגיעות בעבודה ומגוון פרטים נוספים. התהליך אורך מספר חודשים, שבסופו יוזמן לבדיקה בוועדה שתקבע לו נכות כוללת..."


 • צבעי האסטמה
  חדשות נתניה
  ספר תובע את ביטוח לאומי ומבקש להכיר במחלת האסטמה שלו כמפגע תעסוקתי "הספר טוען באמצעות עורך דין תומר בכר כי מתוקף עבודתו הוא נחשף מדי יום לכמות גדולה של חומרים כימיים שונים עמם הוא נאלץ לעבוד כגון צבעים לשיער, מדללים שונים, חומרי ייצוב שיער, תרסיסים וחומרי ג'ל למיניהם, שגרמו לטענתו למחלת אסטמה שפיתח במהלך שנות עבודתו..."


 • משותק מוחין תובע את בית החולים שבו נולד
  מקומון חולון בת-ים, 26/11/04
  "...תושב מרכז הארץ, בשנות העשרים לחייו, והוריו, תובעים את מרכז הרפואי וולפסון בחולון ואת משרד הבריאות. בתביעה שהגיעו לבית המשפט המחוזי בתל-אביב נטען כי התובע אובחן בעל שיתוק מוחין. עורך דין תומר בכר טוען בשם התובעים כי הנתבעות שיחררו את האם מבית החולים חרף תלונותיה, בלי להנחותה בבירור שעליה להיות במנוחה מוחלטת..."


 • תביעה: "נותרתי עקרה בגלל רשלנות איכילוב"
  עיתון תל אביב, 26/11/04
  "...בת 32 תובעת מבית החולים 2.5 מליון שקל בשל טיפול לקוי. בחוות הדעת הרפואית נקבע: המטפלים גרמו נזק טראומטי לרחם. "לא נאמר לתובעת דבר וחצי דבר על כך שכניסה נוספת להריון היא דבר אסור ומסוכן עבורה", נכתב בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בראשון לציון על ידי עורך דין תומר בכר..."


 • תיק אריאל - המקרה של דנה
  עיתון תל אביב, 25/7/03
  "... לפני כשנתיים הגיעה דנה, דוגמנית בת 22, אל סניף קליניקה אריאל בתל אביב על מנת לבצע ניתוח פלסטי באפה... על פי כתב התביעה שהגישה דנה באמצעות עורך הדין תומר בכר, נגרמו לה נזקים קשים וא-סימטריה בולטת, זאת לאחר שעברה לטענתה שני ניתוחים כושלים באפה..."


לקבלת ייעוץ משפטי בנושא דיני נזיקין, פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם לנהל את ההליך ולהשיג פיצויים מירביים

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

פרטי התקשרות: רח' ז'בוטינסקי 33, מגדלי התאומים, רמת גן. טל': 03-6122202 פקס: 03-6122280 דוא"ל: law@bechar.co.il
יעוץ אישי

צור קשר עכשיו!

הגדל את סיכויי הצלחת תביעתך לפיצוי!
מלא את פרטיך וקבל יעוץ משפטי אישי מיידי.