Tel:

Fax:

WhatsApp:

E-mail:

Address:

03-6122202

03-6122280

054-9494458

law@bechar.co.il

רח' ז'בוטינסקי 33, מגדלי התאומים, ר"ג

טל':

פקס':

ווצאפ:

דוא"ל:

כתובת:

תאונות דרכים

תאונות דרכים

 

תאונות דרכים - תביעות פיצויים

 
עם עובדות קשה להתווכח! בעמוד זה תוכלו לקרוא על דוגמאות של תאונות דרכים - מקרים אמיתיים, אשר טופלו ו/או מטופלים במשרדנו בתקופה האחרונה.
 

תאונות דרכים קטלניות - תאונת אופנוע - מקרה מוות - תביעת פיצויים

רוכב אופנוע נסע על אופנועו החדש כאשר לפתע, רכב אשר לא עצר לפני תמרור "עצור", נכנס אל הצומת ופגע ברוכב, אשר מעוצמת המכה הועף על הכביש בחוזקה. כתוצאה מהחבטות שספג רוכב האופנוע הוא נפצע אנושות, וכעבור זמן קצר מת מפצעיו. לאחר תאונת דרכים קטלנית זו, פנו אל משרדנו יורשיו של המנוח מנת שננהל עבורם את התביעה לקבלת הפיצויים המגיעים להם מחברת הביטוח.

בתחילה, הערימה חברת הביטוח קשיים בניסיון לשלם ליורשים כמה שפחות. אולם בסופו של דבר, במהלך ניהול התיק בפני בית המשפט, הבינה חברת הביטוח כי לא תוכל להתחמק מתשלום מלוא הפיצויים שהגיעו ליורשים, והעבירה לידיהם את הסכום המלא בתוספת הוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין.

תאונות דרכים קטלניות - מקרה מוות - תביעות פיצויים

משפחה שלמה יצאה מאירוע שאליו הוזמנו, בכוונה לשוב חזרה לביתם. בדרך, במהלך הנסיעה, התנגש לפתע רכבם ברכב אחר בעוצמה רבה וכתוצאה מכך נהרג אבי המשפחה ושאר נוסעי הרכב נפצעו קשה. בני המשפחה פנו למשרדנו על מנת שנייצגם מול חברת הביטוח, שלמרות המקרה הקשה הערימה קשיים, טענה טענות שונות ומשונות במטרה לנסות ולהפחית את סכום הפיצויים שעליה לשלם לבני המשפחה על אובדן יקירם ופגיעותיהם השונות.

לאחר קבלת התיק, הגיש משרדנו תביעה נגד חברת הביטוח לבית המשפט, וכעבור מספר חודשים, שילמה חברת הביטוח את הפיצוי המלא שהגיע למשפחה, לרבות הוצאות משפט ושכר טרחת עורך דין.
 

צליפת שוט (Whiplash Injury) בעקבות תאונות דרכים

במהלך נסיעתה של אישה למקום עבודתה, התנגש ברכבה רכב אחר מאחור בעוצמה רבה. כתוצאה מהתאונה נזרקה האישה בחוזקה כשהיא ישובה במושב הנהג בתנועה של "קדימה ואחורה". ממקום התאונה האישה הובהלה לבית החולים, שם נתגלה כי בעקבות תאונת הדרכים נגרם לה בין היתר נזק לחוליות הצוואר, כתוצאה ממכת צליפת שוט (Whiplash Injury).

זמן קצר לאחר התאונה חשה האישה כי היא סובלת גם מבעיות במערכת השמיעה הבאות לידיי ביטוי בעיקר בצפצופים באוזניים וירידה בשמיעה.

הנפגעת הגישה באמצעות משרדנו תביעה אל המוסד לביטוח לאומי (ביטוח לאומי). ועדה רפואית קבעה כי אכן בעקבות תאונת דרכים היא נשארה במצב של "נכות לצמיתות". לאור קביעת הועדה הרפואית קיבלה האישה מהביטוח הלאומי את הפיצוי המתאים לפגיעתה. בנוסף, הוגשה על ידי משרדנו תביעת פיצויים גם לחברת הביטוח של הרכב. כעבור מספר חודשים קיבלה האישה פיצוי כספי נוסף גם מחברת הביטוח.


למידע נוסף אודות התופעה - מאמר בנושא צליפת שוט.


פגיעות ראש במסגרת תאונות דרכים

שליח בחברת שליחויות נפגע ממשאית אשר התנגשה בו בחוזקה במהלך נסיעתו על אופנוע. כתוצאה מן התאונה נפגע השליח בכל חלקי גופו בצורה חמורה ביותר. בין פגיעותיו תועדה גם פגיעת ראש קשה מאד (חבלת ראש חמורה) עם דימום מוחי. השליח אושפז כשהוא מחוסר הכרה בבית החולים ולאחר זמן מה הועבר במצב של תרדמת ("קומה")(Coma) לבית החולים לוינשטיין.

כעבור זמן מה חזרה הכרתו של השליח, אך בשל הפגיעות הרבות בכל חלקי גופו והפגיעה המוחית הקשה, נשאר במצב של נכות גבוהה לצמיתות. היות ומדובר במקרה של תאונת עבודה (ולא תאונת דרכים רגילה בלבד), הגיש השליח על ידי משרדנו תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי. ועדה רפואית קבעה כי בעקבות תאונת דרכים נשאר במצב של נכות גבוהה לצמיתות.

לאור קביעת הועדה, קיבל השליח סכום כסף נכבד -- פיצוי על פגיעתו. היות ונכותו עולה על 20% לצמיתות, ימשיך השליח לקבל קצבה חודשית של כמה אלפי שקלים בכל חודש מן הביטוח הלאומי למשך כל ימי חייו. בנוסף, משרדנו הגיש בשמו של השליח תביעה כנגד חברת הביטוח של האופנוע עליו רכב, לצורך קבלת פיצויים כספיים נוספים מעבר לפיצויי הביטוח הלאומי. לאחר ניהול התיק בבית המשפט קיבל השליח פיצוי נכבד נוסף גם מחברת הביטוח של האופנוע.

למידע נוסף בנושא: חבלת ראש


פגיעות נפשיות - תוצאה של תאונות דרכים

בחורה אשר הייתה מעורבת במקרה של תאונת דרכים קשה, נכנסה מייד לאחר התאונה למצב של דיכאון עמוק. הנפגעת חשה רגשי אשמה בגין קרות התאונה. בעזרת משרדנו הוגשה תביעה כנגד חברת הביטוח של הרכב בו נהגה הבחורה, היות ומצבה הנפשי נגרם בצורה ישירה מעצם קרות התאונה. לאחר הגשת התביעה הסכימה חברת הביטוח לשלם לנפגעת את הפיצוי שנדרש על ידי משרדנו, לרבות שכר טרחת עורך דין והתיק בבית המשפט נסגר.

 

עוד דוגמאות לתביעות בטיפול משרדנו בתקופה האחרונה:

  • תאונת דרכים - נפילה מרכב חונה - פיצוי בסך של 100,000 ש"ח לאישה בת 74 אשר נפגעה בתאונת דרכים כאשר נפלה מרכב חונה לאחר שרגלה הסתבכה בחגורת הבטיחות בזמן יציאתה מן הרכב וגרמה לה לאבד את שיווי משקלה וליפול על הקרקע.

 

 

מידע נוסף

 

 


נפגעת במהלך תאונת דרכים? מגיעים לך פיצויים!
פנו אלינו לקבלת ייעוץ משפטי

 

קבל ייעוץ ראשוני אישי ללא התחייבות

פרטי התקשרות: רח' ז'בוטינסקי 33, מגדלי התאומים, רמת גן. טל': 03-6122202 פקס: 03-6122280 דוא"ל: law@bechar.co.il
יעוץ אישי

צור קשר עכשיו!

הגדל את סיכויי הצלחת תביעתך לפיצוי!
מלא את פרטיך וקבל יעוץ משפטי אישי מיידי.